atiss


Swisspan By Sorbes

Товариство «Свиспан Лімітед» є флагманом української деревообробки та одним з лідерів виробництва меблевих плит в Україні.

ЛДСП — стандартна плита і важливий матеріал для виробництва меблів і оформлення інтер’єру. ЛДСП (продукт на основі плити ДСП, облицьованої декоративним папером, просоченим меламіновою смолою) — це найбільш використовуваний матеріал для сучасних меблів, який доступний з різними покриттями, включаючи  матові, злегка рельєфні і деревні тиснення.

Плити ЛДСП представлені в чотирьох пластикових каталогах. До них входять взірці всього асортимену декорів  і тиснень поверхонь.

classic

color&fantasy

natur

new decors

 

TERMOPAL

 

TERMOPAL - найбільший в Україні постачальник матеріалів для виробництва меблів.

Основні напрямки роботи Termopal:

  • Декоративні матеріали: плiвки ПВХ, декоративний папір, кромки ПВХ, клейові матеріали;
  • Штучне каміння: акриловий камінь, кварцовий камінь (кварцит), Lapitec (печений камінь);
  • Фурнітура, пакувальні матеріали, декоративнi пластики.

 

Скло-Сервіс

 

Виробничо-торгова фірма «Скло-Сервіс» має 15-річний досвід роботи на ринку скла. Основні види діяльності: гнуття меблевого та інтер'єрного скла, виготовлення триплекса, професійна обробка скла та дзеркала, оптово-роздрібна торгівля склом, дзеркалом, комплектуючими; проектування, виготовлення і монтаж виробів зі скла, дзеркала і металоконструкцій, торгово-виставкового обладнання, поручнів і огорож зі скла, нержавіючих, алюмінієвих і хромованих труб; виготовлення вітражів і малюнків на склі та дзеркалі; оформлення картин та дзеркал дерев'яний, пластиковий багет і алюмінієвий європрофіль.